You are currently viewing [2011] Mecz ligowy z AP Szczecinek

[2011] Mecz ligowy z AP Szczecinek

W piątkowe popołudnie Salos Szczecin spotkał się z Akademią Piłkarską Szczecinek, był to kolejny mecz z rzędu na szczycie tabeli. Spotkanie bardzo ważne, a zespół Salosu ze względu na braki kadrowe, musiał zrobić roszady w ustawieniach personalnych. Mecz rozpoczął się bardzo ambitnie z obu stron, jednak już kilka minut po pierwszym gwizdku padł pierwszy gol. W sytuacyjnym momencie najlepiej znalazł się Szymon Goździk, który strzelił z woleja tuż przy samym słupku. Salos wyszedł na prowadzenie, jednak goście szybko nadrobili straty i grający pod słońce bramkarz gospodarzy, był zmuszony wyciągnąć piłkę z siatki. Jak się później okazało był to ostatni raz w tym spotkaniu.

Pod koniec pierwszej połowy szalejący na prawym skrzydle Adam Mikitów pokonał bramkarza Akademii i gospodarze wychodzą ponownie na prowadzenie. Kolejna połowa meczu rozpoczęła się od znakomitej wrzutki Dawida Springera, gdzie zamykał akcje Adam Mikitów i skierował piłkę do siatki. W kolejnych minutach meczu Salos zdobywał coraz to większą przewagę a Adam Mikitów kolejne gole, a w sumie strzelił ich w tym meczu aż 4, ustalając tym samym wynik spotkania 6:1 dla Salosu Szczecin.
⚽Goździk
⚽4 Mikitów
⚽Jędrzejewski

Trener Gellera: Dzisiejszy mecz był dla nas bardzo trudny, a zarazem ważnym spotkaniem. Niestety braki kadrowe zmusiły nas do zagrania trochę inaczej niż zawsze, jednak drużyna podeszła do meczu bardzo zmotywowana Jestem zadowolony, że każdy z chłopców zagrał na 100% co było widać na boisku. Drużyna Akademii zawiesiła nam wysoko poprzeczkę i walczyła do samego końca, za co im serdecznie dziękujemy.

Działalność SL SALOS Szczecin Dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach „Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2022”. Umowa nr WS-II.524.162.2022

Działalność SL SALOS Szczecin dofinansowana jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich Umowa nr 2022/DOT_CERT/ZPM/1076/S