You are currently viewing [JS] Pucharowe stracie z seniorami Unii Dolice!

[JS] Pucharowe stracie z seniorami Unii Dolice!

 
W niedzielę zespół juniorów starszych rozegrał spotkanie w V rundzie Pucharu Polski podejmując lidera ligi okręgowej drużynę Unia Dolice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej ekipy 5:3. Bramki w meczu zdobyli :
⚽ Kwiatkowski
⚽ Cymanowski
⚽ Czerwiński
⚽⚽ Ciszewski
 
Trener Bogdanowicz: Jestem bardzo dumny z zespołu, zwyciężyliśmy w efektownym stylu pokonując lidera ligi okręgowej i awansowaliśmy do VI Rundy Pucharu Polski drugi sezon pod rząd. Jest to duża sprawa bo nie często zdarza się aby zespół juniorski tak powtarzalnie występował w tych rozgrywkach. Chłopcy w dniu dzisiejszym byli naprawdę świetni. Byli zdyscyplinowani, konsekwentni grali ofensywie i z polotem przez większość czasu w pełni kontrolując przebieg boiskowych wydarzeń . Oczywiście nie ustrzegliśmy się błędów które doświadczony przeciwnik potrafił wykorzystać, jednak w tym meczu było zdecydowanie więcej pozytywnych akcentów, a chłopcy zebrali kolejne niezwykle cenne doświadczenie, które na pewno będzie procentować na dalszym piłkarskim szlaku.
 
Eviva Don Bosco🔵⚪
 
Działalność SL SALOS Szczecin Dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach „Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2022”. Umowa nr WS-II.524.162.2022