Mecz Ligowy I Klasa Juniora Starszego 5 Kolejka

3x Patelak

2x Mac

Salos Szczecin:

Aleksander Pieńkowski, Filip Semeniuk, Mateusz Jakubek (Kapitan),Dang Tuong, Cezary Chodyniecki, Jan Bejger, Jakub Mac, Jakub Jarocki, Szymon Tarnowski, Jakub Waszczuk, Grzegorz Patelak, Jakub Szczygieł, Norbert Krakus, Albert Dobrowolski, Paweł Żmurkiewicz, Tomasz Brzozowski, Wiktor Halak

Kolejne zwycięstwo w 1 klasie juniora starszego odnieśli zawodnicy naszego klubu. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Hanzy Goleniów. Kolejny raz zespół był wzmocniony zawodnikami na co dzień grającymi w WLJM co przełożyło się na wynik. W pierwszej połowie delikatna przewaga naszego zespołu i prowadzenie 1:0 W drugiej połowie z minuty na minutę coraz większa przewaga naszego zespołu udokumentowana kolejnymi bramkami.