Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Dodano dn. 10 czerwca 2019 r.

WLJM

WLJM - 12 kolejka

Salos Szczecin - Błękitni Stargard (1:1)

      1:3 

Skład:

Pieńkowski, Faliszek (30min Kukwa J.), Krakus, Chmielowiec, Michałeczko, Milanowski, Haraj, Chodyniecki (55min Patelak), Szczygieł,Waszczuk

Bramki i asysty:

14 min 0:1 - Sawczak Jakub

30 min 1:1 - Michałeczko Patryk

68min 1:2 - Wojciechowski Kacper

90+1min 1:3 - Wojciechowski Kacper

WLJM - 2 kolejka (zaległa)

Salos Szczecin - Football Academy Szczecin (0:3)

    0:5  

Skład:

Semeniuk (46min Pieńkowski), Michałeczko, Krakus, Chmielowiec (63min Brzozowski), Kukwa J., Milanowski (38min Chodyniecki), Haraj, Drumlak, Kukwa W.(76min Dang), Szczygieł, Waszczuk (46min Faliszek)

Bramki i asysty:

7 i 30 min - Makohon Mikołaj

37 i 51 min - Srebniak Adrian

85 min - Matysiak Szymon

WLJM - 13 kolejka

Stal Szczecin - Salos Szczecin (0:0)

  3:4

Skład:

Semeniuk, Michałeczko, Krakus, Bejger, Brzozowski, Faliszek, Haraj, Chodyniecki (46min Drumlak), Dang, Szczygieł, Waszczuk

Bramki i asysty:

48 min 0:1 - Waszczuk Jakub (asysta Haraj Kacper)

51 min 1:1 - Skarżyński Jakub

57 min 1:2 - Szczygieł Jakub

67 min 2:2 - Żebrowski Marcel

80 min 3:2 - Krzemiński Kuba

83 min 3:3 - Drumlak Dawid ( karny,faulowany Szczygieł Jakub)

90+1 min 3:4 - Szczygieł Jakub (asysta Haraj Kacper)

WLJM 14 kolejka - PAUZA

WLJM 15 kolejka

Akademia Pogoń II Szczecin - Salos Szczecin (3:0)

   6:2 

Skład:

Semeniuk, Michałeczko, Krakus, Bejger (46min Galanek a później za niego 57min Chodyniecki), Brzozowski, Milanowski, Haraj, Krzemień (72min Pieńkowski), Drumlak, Szczygieł, Waszczuk

Bramki i asysty:

9 min 1:0 - Rośczak Jakub

15 min 2:0 - Rośczak Jakub

40 min 3:0 - Bąk Mateusz

61 min 4:0 - Radziński Junior

65 min 5:0 - Bąk Mateusz

78 min 5:1 - Szczygieł Jakub (asysta Michałeczko Patryk)

83 min 6:1 - Radziński Junior

89 min 6:2 - Dang Tung Duong

WLJM 16 kolejka

MUKS Orzeł 2010 Wałcz - Salos Szczecin (1:0)

     1:2 

Skład:

Pieńkowski (55min Milewski), Michałeczko, Krakus, Bejger, Brzozowski, Haraj, Krzemień, Kuzio, Chodyniecki, Drumlak, Dang

Bramki i asysty:

35 min 1:0 - Hnat Krzysztof

54 min 1:1 - Kuzio Jakub

(karny, faulowany Chodyniecki Cezary)

60 min 1:2 - Kuzio Jakub (asysta Michałeczko Patryk)

Od 72 minuty po 2 żółtej kartce Krzemienia Jakuba graliśmy jednego mniej.