You are currently viewing [2010] Mecz w Kołobrzegu!

[2010] Mecz w Kołobrzegu!

 
W dniu dzisiejszym wybraliśmy się na mecz do Kołobrzegu, początek spotkania to nasze dłuższe utrzymywanie się przy piłce oraz tworzące się okazje do zdobycia bramki. Mimo naszych sytuacji oraz dominacji na boisku, po jednym z kontrataków to Kotwica zdobywa bramkę.
Zespół nie spuścił głów, a dowodem były jeszcze dwie zdobyte bramki przed przerwa. Druga połowa była już zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu, graliśmy jeszcze szybciej, a to dało nam kolejne dwie bramki.
 
Trener Przemysław Kujawski: W dniu dzisiejszym Było widać jak bardzo musimy pracować nad przejściem z ataku do obrony, dziś po większości naszych rzutów rożnych, to kotwica tworzyła zagrożenie pod naszą bramką, chłopcy nie do końca , zdają sobie sprawę jak ważny to element na boisku, dlatego w najbliższym czasie zamierzamy jeszcze bardziej nad tym popracować.
 
 
EVIVA DON BOSCO 🔵⚪️
 
Działalność SL SALOS Szczecin Dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach „Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2022”. Umowa nr WS-II.524.162.2022
 
Działalność SL SALOS Szczecin dofinansowana jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich Umowa nr 2022/DOT_CERT/ZPM/1076/S