You are currently viewing [JM] Spotkania kontrolne z FASE Szczecin i Pogonią Szczecin!

[JM] Spotkania kontrolne z FASE Szczecin i Pogonią Szczecin!

 
Juniorzy Młodsi Naszego Stowarzyszenie sumiennie przygotowują się do rozgrywek w rundzie wiosennej. Przez ostatnie dwa tygodnie rozegrali bardzo wartościowe dwa mecze kontrolne przeciwko drużynom z szczebla CLJ U17 – FASE Szczecin i Pogoń Szczecin. W obydwóch spotkaniach, górą w końcowym rezultacie byli rywale.
 
Trener Bartłomiejczyk: Spotkania z bardzo wartościowymi i wymagającymi rywalami, to na tym nam zależało w planowaniu w okresie przygotowawczym, aby zagrać z drużynami CLJ, seniorami lub z nie naszego regionu i się udało. W meczach z FASE i Pogonią, pomimo porażki, skupialiśmy się na realizacji działań taktycznych które trenowaliśmy w ostatnim okresie. Prawdę mówiąc jestem bardziej pozytywnie nastawiony niż negatywnie. Mamy bardzo mocny i ciężki proces przed sobą dlatego każdy minimalny detal optymistyczny jest tutaj ważny.
 
Działalność SL SALOS Szczecin Dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach „Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2022” Umowa nr WS-II.524.162.2022