You are currently viewing Konferencja Szkoleniowa ZZPN

Konferencja Szkoleniowa ZZPN

📰 W niedzielę (19 marca) Trener SL Salos Szczecin 2014 i 2012 Aleksander Gliński wziął udział w konferencji szkoleniowej w Pyrzycach, która została zorganizowana przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej.

📚 Tematem konferencji szkoleniowej było bronienie w szkoleniu U7-U13: nauka i doskonalenie gry 1×1 w obronie. Prelegentem był Trener Jędrzej Wichłacz (UEFA A EY).

⏱ Konferencja szkoleniowa została podzielona na dwie części: część teoretyczną (90 minut) oraz część praktyczną (90 minut).

🗣 Koordynator szkolenia SL Salos Szczecin : Mariusz Lewandowski
,,W Salosie mamy wielu trenerów którzy stale chcą się rozwijać i poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach  podnoszą swoje umiejętności trenerskie na coraz wyższy poziom co przekłada się  także na lepsze szkolenie w naszym stowarzyszeniu. Uważam że Salos jest znakomitym miejscem dla trenerów którzy chcą się rozwijać i zdobywać doświadczenie. Staramy się wspierać ambitnych trenerów  w uch rozwoju. Z tego miejsca zapraszam wszystkich chętnych którzy chcieliby zostać u nas trenerem do współpracy.”