Salos Szczecin 2-1 Błękitni Stargard
⚽Matusiak
⚽Matusiak

W sobotę Salos Szczecin na swoim boisku podejmował Błękitnych Stargard.
W pierwszej połowie mecz toczył się w środku pola dużo niedłokładności,brak akcji podbramkowych z obydwu stron, pierwsza połowa to typowy mecz na remis. Niestety po błędzie w środku pomocy tracimy bramkę i przegrywamy 0-1 do przerwy.
W drugiej połowie Salosiaki wyszli jak drużyna, którą zawsze ogladamy, gra zespołowa w wykonaniu naszych chłopaków, sposób ustawiania się, skracanie pola gry rywala wyglądały naprawdę dobrze.
I przyniosły wymierny efekt w postaci dwóch strzelonych bramek.

Trener Adrian Gellera, Przemysław Rudziński
Jesteśmy zadowoleni na reakcje po przerwie.
Mimo, że mecz od pierwszych minut nie toczył się po naszej myśli to z biegiem czasu zdobywaliśmy dominację nad przeciwnikiem i odrobiliśmy stratę i zwyciężyliśmy w trudnym starciu

Gratulujemy wygranej, a rywalom dziękujemy za dobry mecz na wysokim poziomie.

Działalność SL Salos Szczecin Dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach „Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2023 ”