馃弳WLJM ZZPN
馃啔 B艂臋kitni Stargard
馃彑 Stadion B艂臋kitnych Stargard

馃摪 W niedziel臋, sw贸j drugi mecz w rundzie
Wiosennej rozegrali Juniorzy M艂odsi. Tym razem Nasi Juniorzy w Stargardzie mierzyli si臋 z B艂臋kitnymi. Do przerwy dru偶yna SALOSu prowadzi艂a 1:0 po bezpo艣redniej bramce z rzutu wolnego Kacpra Cegielskiego. W drugiej ods艂onie swoje trafienia do艂o偶yli Kacper Rykaczewski, Alex Tijewski oraz Maks W贸jcik. Spotkanie zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem 4-1 SALOSu Szczecin.

馃棧 Trener Bartosz Bart艂omiejczyk: 鈥 Bardzo dobre spotkanie z naszej strony, patrz膮c na aspekt mentalny. Przez pe艂ne 90 minut, byli艣my nastawieni na walk臋 z nie艂atwym przeciwnikiem. Ponownie mo偶emy m贸wi膰 o dobrej skuteczno艣ci z naszej strony, a tak偶e o dojrza艂o艣ci w grze zar贸wno w ataku jak i obronie.鈥