Obóz w Głogowie zakończony!

W minioną sobotę, trzy najstarsze zespoły, Naszego Stowarzyszenia, powróciły do Szczecina po tygodniowym, letnim obozie w Głogowie.

Przez ostatni, niemalże tydzień czasu, Juniorzy Starsi oraz dwa zespoły Juniorów Młodszych, przebywały na letnim obozie sportowym w Głogowie, trenując i przygotowujący się do nowego sezonu, na obiektach Chrobrego Głogów.

W czasie przygotowań, zespoły SALOSu Szczecin użytkowali z dwóch boisk pełnowymiarowych (z naturalną i sztuczną nawierzchnią), basenu,  siłowni, salki gimnastycznej oraz dwóch krytych boisk typu orlik. Dzięki takiej infrastrukturze, Nasi zawodnicy mogli wziąć udział nie tylko w treningach czysto piłkarskich, ale również i motorycznych oraz w zabawach integracyjnych.

Podczas obozu nie zabrakło również spotkań kontrolnych. Juniorzy Starsi, duetu Bogdanowicz-Drozdowski, rozegrali dwa mecze towarzyskie przeciwko Chrobremu Głogów U21 i Górnikowi Polkowice U19.

Pierwszy zespół Juniorów Młodszych, prowadzony przez trenerów Gellera-Kujawski, zmierzyli się z Chrobrym Głogów U19, Górnikiem Polkowice U17 oraz w ostatnim dniu z Mistrzem Polski – Zagłebiem Lubin U17.

Natomiast drugi zespół Juniora Młodszego, trenera Bartłomiejczyka rozegrał sparing z rówieśnikami Chrobrego Głogów.

Juniorzy Starsi swoje zmagania w nowym sezonie rozpoczną za dwa tygodnie, w ramach I rundy Pucharu Polski, w niedzielę, 15 sierpnia zmierzą się z Klonem Krzęcim. Natomiast Juniorzy Młodsi w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych, sezon rozpoczną od bratobójczego meczu. 

Foto z treningów

Juniorzy Starsi vs Chrobry Głogów U21

Juniorzy Młodsi I vs Chrobry Głogów U19

Juniorzy Młodsi I vs Górnik Polkowice U17

Juniorzy Młodsi I vs Zagłębie Lubin U17

Juniorzy Młodsi II vs Chrobry Głogów U17