You are currently viewing [2010] Towarzysko z Czarnymi Szczecin!

[2010] Towarzysko z Czarnymi Szczecin!

W dniu 14.08 zawodnicy młodzika młodszego rozegrali swój pierwszy mecz towarzyski 8+1 z drużyną Czarni Szczecin 2 x 30 minut.

Trener Grabicki:  Chłopcy przez cały tydzień koncentrowali się nad fazą ataku, a zwieńczeniem tej pracy była skuteczność pod bramką rywala. Pierwsza połowa to dominacja zespołu Salosu Szczecin, natomiast w drugiej połowie to zespół Czarnych narzucił swoje warunki. Podejmowaliśmy odważne decyzje o pojedynkach 1×1, oraz próby budowania gry w bocznych sektorach. Dużo indywidualnych akcji i wiele pięknych goli, kreatywność i finezja w wykonaniu obu zespołów. Zawodnicy Salosu Szczecin pokazali ogromny potencjał. Przede wszystkim gra i jeszcze raz gra może rozwinąć naszych chłopców. Przed nami kolejny tydzień pracy, a w następnym tygodniu wyjazd na obóz wychowawczo – sportowy do Słubic, na którym drużyna Salosu Szczecin młodzika 2010 będzie przygotowywała się do zbliżającej się dużymi krokami startu w Wojewódzkiej Lidze Młodzika młodszego.

Podziękowania dla zespołu Czarnych Szczecin ⚽👏za zaproszenie.