You are currently viewing [JM] Na inauguracje – Derby SALOSu!

[JM] Na inauguracje – Derby SALOSu!

W minioną sobotę została zainaugurowana Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych. Nasze oba zespoły występujące w tej lidze, w pierwszej kolejce stanęli do bratobójczej rywalizacji.

Po raz pierwszy w historii Naszego Stowarzyszenia, w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych wystąpiła dwa zespoły SALOSu, mierząc się ze sobą o ligowe punkty.

Po pierwszej połowie, choć na przerwę z jednobramkową przewagą schodzili starsi koledzy z I zespoły, gra obu stron mogła napawać optymizmem. Wiele ciekawych sytuacji bramkowych, rywalizacja o każdy centymetr boiska i zaangażowanie prezentowane po obu stronach boiska, mogły świadczyć o interesującym starciu.

W drugiej połowie kontrolę nad spotkaniem przejęli podopieczni duetu trenerskiego Gellera – Kujawski z I zespołu, strzelając jeszcze cztery bramki. Jeszcze przed końcem spotkania, napastnik II zespołu prowadzonego przez trenera Barłomiejczyka, wywalczył rzut karny, który później zamienił na honorową bramkę. Ostatecznie starsi koledzy zwyciężają na inaugurację 5-1.