You are currently viewing [2010 III/2011 III] Regionalna Liga Młodzika

[2010 III/2011 III] Regionalna Liga Młodzika

 W pierwszej połowie popełniliśmy za dużo indywidualnych prostych błędów które ułatwiły przeciwnikowi zdobycie kilku goli. Druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. W wielu momentach rywalizacja się wyrównała. Stworzyliśmy kilka sytuacji do zdobycia gola. Po jednej z nich Szymon Blank zdobywa dla naszego zespołu gola honorowego.

Trener Lewandowski: Każdy kolejny ligowy mecz pozwala nabrać naszym zawodnikom cennego doświadczenia które będzie procentować w przyszłości. Trzeba pochwalić naszych zawodników za , że mimo niekorzystnego rezultatu nie poddawali się i do końca byli zaangażowani w grę. Z każdą minutą gry nabierali pewności siebie i przekładało się to na lepszą jakość naszej gry.

Działalność SL SALOS Szczecin Dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach „Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2022”. Umowa nr WS-II.524.162.2022

 

Działalność SL SALOS Szczecin dofinansowana jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki  w ramach Programu Certyfikacji  PZPN dla Szkółek Piłkarskich Umowa nr 2022/DOT_CERT/ZPM/1076/S