You are currently viewing [2010 III/2011 III] Regionalna Liga Młodzika!

[2010 III/2011 III] Regionalna Liga Młodzika!

 
W pierwszej połowie zdecydowana przewaga naszych rywali, którzy zdobyli kilka goli i kontrolowali przebieg meczu. W drugiej połowie nasi chłopcy zagrali zdecydowanie odważniej. Mecz momentami się wyrównał. Za każdą kolejną minutą zaczęliśmy stwarzać sobie coraz więcej dogodnych sytuacji do zdobycia goli. Efektem naszej lepszej postawy było zdobycie trzech goli przy pięciu przeciwnika.
 
Trener Mariusz Lewandowski: Trudny ale bardzo wartościowy mecz dla naszych zawodników. Jestem zadowolony z postawy chłopaków którzy mimo wyraźnej przewagi fizycznej przeciwnika nie bali się rywalizacji i z każdą minutą grali coraz bardziej odważnie w pojedynkach z przeciwnikiem. Takie mecze korzystanie wpływają na rozwój naszych zawodników co zaowocuje w kolejnych spotkaniach.
 
Działalność SL SALOS Szczecin Dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach „Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2022”. Umowa nr WS-II.524.162.2022
 
Działalność SL SALOS Szczecin dofinansowana jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich Umowa nr 2022/DOT_CERT/ZPM/1076/S